Loading

Nejčastěji kladené dotazy (FAQ)

FAQ - služba

1. Zašlete nám poptávku
2. Obratem Vám zašleme naší aktuální nabídku
3. V případě zájmu Vás požádáme o potvrzení
4. Zajistíme audio sadu dle Vaší objednávky
5. Po navrácení a kontrole zařízení Vám zašleme fakturu.
U rozsáhlých akcí doporučujeme objednání několik týdnů dopředu, na jednodenní pronájmy jsme schopní reagovat rychle i 1 den před akcí, avšak naše doporučení je cca 1 týden.
Cena pronájmu i koupě audio řešení jsou individuální, záleží na druhu řešení, dostupnosti zboží a aktuální vytíženosti, po zaslání konkrétní poptávky Vám rádi sdělíme konkrétní čísla.
Po vyzkoušení audio zařízení v ostrém provozu formou pronájmu Vám cenu pronájmu odečteme od kupní ceny audio sady.
V rámci historického centra Prahy 149,- Kč, mimo historické centrum Prahy za 199,- Kč, kamkoli po ČR za 875,- Kč, mimo ČR pak platí individuální sazby, informujte se.
Pro klienty, kteří nemají zájem o vyzkoušení formou pronájmu audio techniky nabízíme službu Testovací sada, kdy klientovi zašleme několik přijímačů, vysílač a nezbytné příslušenství, aby si mohl všechno v klidu vyzkoušet v reálném provozu. Pro poskytnutí služby budeme potřebovat následující údaje: Vaše IČO, příp. DIČ, název a adresu společnosti, kontaktní osobu a její tel. číslo a e-mail, ohledně dalšího postupu se s Vámi v nejkratším možném čase spojíme.
V rámci výrobních provozů, v cestovním ruchu, během jízdy na koni, případně během konferencí nebo v místech, kde není zajištěno ozvučení. Podrobněji je to popsáno zde.
Po zapojení zařízení dle našich doporučení v případě technických potíží, výměnit příslušenství, případně samotná zařízení za náhradní, která jsou vždy součástí dodávky. Pokud se problém přetrvává, zavolat na naší hotline: +420-777-772-094, kde Vám rádi poradíme.
V hotovosti, kartou kurýrovi, převodem na účet v Kč nebo EUR

FAQ - technické

Základem je tradiční a prověřená technologie rádio vln. Momentálně neexistuje dokonalejší technologie přenosu mluveného slova i audio nahrávek do větší vzdálenosti.
Velkou výhodou našich systémů je, že se z vnitřního prostoru můžete přesouvat ven a třeba zase zpátky.

Podle typu zařízení se jedná o rozsah 50-250m. Naší zásadou však je, že Vám poskytneme techniku s největším dosahem na trhu.

Všechna provozovaná zařízení mají minimálně celodenní výdrž - min. 10-11 hod. - při dodržení našich doporučení.
Náš business model předpokládá provoz nejlehčích audií na trhu, od osobních cca 35gramových až po pojízdné PA systémy o 5kg.
Ano, na 99%, pokud klient dodrží naše doporučení obsažená v uživatelských návodech.

Dotazy?

Zavolejte nám

Potřebujete informace okamžitě? Zavolejte nám a my Vám poradíme

Napište nám

Pošlete nám zprávu / SMS a my se Vám ozveme

Pošlete zprávu

Na e-maily se snažíme odpovídat co nejdříve to jde

Pojďme se potkat

Potřebuejte-li konzultaci nebo máte jiné dotazy, pojďme se potkat

Nahoru