doručení přístrojů interním kurýrem

Firemní kurýr

Přistavení přístrojů na akci realizujeme především pomocí interních kurýrů v nejkratší možné době. V doručení sad své klienty nijak nelimitujeme. Je tedy na Vás pro kolik skupin si rádio průvodci objednáte. Díky velkému počtu kanálů se navíc mohou pohybovat i zároveň vedle sebe. Kurýři průvodcovské vybavení na místo konání Vaší akce či exkurze nejen doručí, ale vysvětlí Vám nebo Vámi pověřené osobě, případně průvodci, jak s nimi správně zacházet. Ukáží Vám jak předejít případnému šumu (ovlivnění telefonem, pevnou překážkou, okolními signály, LTE signály). A budou Vám i nadále k dispozici.

tour guide system point

Frog points

AKCE! Frog points jsou výdejní místa průvodcovské techniky. Jedná se o službu spuštěnou v roce 2016 pro pohodlné vyzvedávání / vrácení těchto komunikačních jednotek ve většině krajů. Naši points jsou soustředěny převážně ve větších městech či obcích, kde naši klienti další den po objednání obdrží potřebné audiovybavení a následně ho po akci během pár minut vrátí.

doručení přístrojů kurýrní službou

Kurýrní služba*

AKCE! Doručení průvodcovských systémů pomocí kurýrní služby lze realizovat, pokud si zákazník přeje doručit audiotechniku do ruky, ovšem bez možnosti zaškolení personálu a kontroly zaměstnancem Frog audio před, během a po akci. *Většinou využíváno klienty z důvodu jejich lokace ve vzdálenějších destinacích (např. zahraniční státy).

Dosah a ceny doručení Frog audio /TourGuideSystem/ (ceny jsou bez DPH)

Praha (firemní kurýr) - doručení a vyzvednutí ZDARMA (minimální hodnota objednávky je 990,- Kč)HNED
Česká republika (firemní kurýr) – 9,- Kč/1 km (minimální hodnota objednávky je 990,- Kč)DNES
AKCE! Česká republika (point) – 1490,- Kč/akce ZÍTRA
AKCE! Česká republika (kurýrní služba) – na dotaz POČKÁTO
Doručení mimo ČR - NADOTAZ