doručení přístrojů kurýrní službou

Kurýrní služba*

Doručení průvodcovských systémů pomocí kurýrní služby lze realizovat, pokud si zákazník přeje doručit audiotechniku do ruky, ovšem bez možnosti zaškolení personálu a kontroly zaměstnancem Frogaudio před, během a po akci. *Většinou využíváno klienty z důvodu jejich lokace ve vzdálenějších destinacích (např. zahraniční státy).

doručení přístrojů interním kurýrem

Frogaudio kurýr

Přistavení přístrojů na akci realizujeme především pomocí firemních kurýrů v nejkratší možné době. Je na Vás pro kolik skupin si audio sady objednáte. Kurýři vybavení na místo konání Vaší akce/eventu či exkurze nejen doručí, ale vysvětlí Vám nebo Vámi pověřené osobě, jak s nimi správně zacházet. Ukáží Vám jak předejít případnému šumu (ovlivnění telefonem, pevnou překážkou, okolními signály nebo LTE signály apod.).

Rozsah a ceny doručení Frogaudio /TourGuideSystem/ (ceny jsou bez 21% DPH)

Praha (Frogaudio kurýr) – doručení a vrácení 49,- Kč (min. půjčovné 990,- Kč-systémy One-Way, min. půjčovné 1290, Kč-systémy Two-Ways) ZÍTRA
Česká republika (Frogaudio kurýr) – 9,- Kč/1 km (min. půjčovné 990,- Kč-systémy One-Way, min. půjčovné 1290, Kč-systémy Two-Ways) ZÍTRA
Česká republika (kurýrní služba) – 745,- Kč / doručení a vrácení ZÍTRA / POZÍTŘÍ
Doručení mimo ČR NADOTAZ

 

doručení přístrojů praha

Praha-49,-Kč (1 doručení/1 vrácení)

Doručení v Praze - historické centrum a všechny Městské části

doručení přístrojů praha západ východ

Pha-západ a východ-745,-Kč (1 doručení/1 vrácení)

Dodání v rámci okresů Praha-západ a Praha-východ a dalších obcí Středočeského kraje. Cena se vztahuje i na obce nacházející se na hranici s Prahou:
-Z: Roztoky, Únětice, Horoměřice, Tuchoměřice, Kněževes, Dobrovíz, Hostivice, Chrášťany, Jinočany, Ořech, Zbuzany Kosoř, Černošice, Jíloviště, Zvole, Ohrobec, Dolní Břežany, Zlatníky-Hodkovice, Vestec, Průhonice a další obce.
-V: Čestlice, Nupaky, Říčany, Křenice, Sibřina, Květnice, Úvaly, Jirny, Šestajovice, Zeleneč, Radonice, Jenštejn, Podolanka, Přezletice, Veleň, Hovorčovice, Bořanovice, Zdiby a další obce.

doručení přístrojů česká republika

ČR-745,-Kč (1 doručení/1 vrácení)

Přistavení v rámci celé České republiky přesně na Vámi uvedenou adresu.

doručení přístrojů po evropě

Evropa
dle ceníku DHL

Doprava v rámci Evropy zejména do sousedních států (Rakousko, Německo, Slovensko, Maďarsko a Polsko), ale i do vzdálenějších evropských destinací. Ohledně konkrétní ceny dopravy se prosím informujte.