26 Oct 2015
Oct 26, 2015 from admin

Průvodcovský systém TOURGUIDESYSTEM má mnoho způsobů využití.

Rádio průvodce TOURGUIDESYSTEM má mnoho způsobů využití. Je pohodlný a velmi užitečný například i při jízdě na oblíbených turistických vozítkách segway. Ačkoliv je téma vozítek segway v centrech měst relativně citlivé, je zcela jasné, že s příchodem teplého počasí určitě zaregistrujeme spoustu těchto vozítek, kličkujících mezi lidmi, také i v Praze. Uživatele vozítek segway můžeme rozdělit na 2 skupiny. První skupinu tvoří zaměstnanci segway půjčoven. Ve druhé skupině vidíme turisty, kteří jsou v řízení vozítka převážně nezkušení a jedou městem na segway úplně poprvé. Každý takový turista musí nejprve projít základním školením. Průvodci, kteří samozřejmě segway musí ovládat, nejprve vysvětlí zákazníkovi základní pravidla:

1. jak se na tomto stroji chovat

2. jaká jsou rizika jízdy centrem města

3. riziko srážky s chodcem, případně s dalším vozítkem segway

4. velmi důležité je eliminovat případné riziko srážky s dítětem nebo domácím mazlíčkem, neboť děti a volně pobíhající domácí mazlíčci vnímají dění na ulici jinak, než dospělí

5. prevence pádu, případně riziko pádu po možné srážce, a to jak turisty, který segway řídí, tak i ostatních

6. rizika unáhleného zrychlení. Lekce ve zrychlení jízdy na vozítku segway jsou samostatnou kapitolou. Asi každý si umí představit, jak to vypadá, pokud se řidič takového stroje příliš předkloní dopředu

7. zákaz jízdy na segway po požití alkoholu. Podnapilí klienti velmi ztěžují provoz a na vozítko segway by si vůbec neměli stoupat.

Pokud je půjčovna solidní a má dobře proškolené zaměstnance a hlavně vynikající technický stav půjčovaných strojů záleží už jen na zákazníkovi, jak se bude na vozítku segway chovat a zda si dokáže plně užít a vychutnat projížďku po městě.
S rozšířením půjčoven, pronajímajících tato turistická vozítka vzrostla také poptávka průvodců po zapůjčení průvodcovských přístrojů TOURGUIDESYSTEM. Důvodů k tomu si uveďme hned několik:

1. zvýšení kvality služeb půjčoven, nabízejících kromě zapůjčení segway, také konkrétní prohlídky s výkladem. Pro takové příležitosti je průvodcovský systém TOURGUIDESYSTEM přímo ideální pomůckou.

2. dosah přístrojů TOURGUIDESYSTEM, minimální rozestup mezí vozítky segway nebývá zrovna malý, může činit až 15 metrů.

3. minimální navýšení ceny. Náklady na zapůjčení průvodcovských přístrojů TOUR GUIDE SYSTEM pro půjčovny turistických vozítek při průměrné 30 minutové jízdě v ceně 1000 Kč, promítnuté do ceny zákazníkovi jsou opravdu minimální a výklad získá zcela jinou úroveň a kvalitu, což turisté zcela jistě ocení.

Průvodcovské přístroje TOURGUIDESYSTEM si po zapůjčení do zkušebního provozu již oblíbilo mnoho takových půjčoven a jejich zaměstnanci si plně uvědomují, jak jsou tyto progresivní průvodcovské systémy pohodlné a užitečné.

Objednáváte u nás TOUR GUIDE SYSTEM poprvé? Žádejte u našich obchodních zástupců SLEVU! Rádi Vám ji poskytneme.

___________________________
get social!
facebook
instagram
google+
twitter
youtube