05 Oct 2015
Oct 05, 2015 from admin

Na videu vidíme skupinu zahraničních turistů, kteří naslouchají výkladu...

Na videu vidíme skupinu zahraničních turistů, kteří naslouchají výkladu průvodce. Všichni se musí soustředit na jeho osobu, a tak nemají mnoho příležitostí rozhlížet se po památkách a vychutnávat krásy Prahy.
Mimojiné pro to, aby vůbec něco zaslechli, musejí stále zastavovat. A bohužel v praxi to funguje tak, že většina průvodců se snaží vykládat po cestě, aniž by řešila, že zvuk z reproduktoru jde dopředu, ale skupinu turistů má za zády:

pruvodcovsky system 1

pruvodcovsky system 2

pruvodcovsky system 3

Je nutno také zmínit, že roztříštěný zvuk z reproduktoru a všudypřítomný dopravní hluk nejen, že odvádí pozornost posluchačů, ale díky uvedeným vlivům se může výklad průvodce stát zcela nesrozumitelným.

Mimojiné si většina lidí neuvědomuje, že na jejich hlasité hulákání není z kolemjdoucích nebo i rezidentů pravděpodobně nikdo zvědav.

S naším průvodcovským systémem TOUR GUIDE SYSTEM se vám tohle stát nemůže. Komunikační přístroj o velikosti 1/3 mobilního telefonu s pohodlným mono sluchátkem zajistí čistý zvuk a okolní hluk k mikrofonu nepronikne. S našim audio průvodcem Vám zaručíme klidný a nerušený zážitek.

___________________________
get social!
facebook
instagram
google+
twitter
youtube