12 Aug 2015
Aug 12, 2015 from admin

Volte průvodcovský systém TOUR GUIDE SYSTEM, malý, lehký nástroj pro...


Volte průvodcovský systém TOUR GUIDE SYSTEM, malý, lehký nástroj pro komunikaci průvodce s turisty.

V praxi jsme si ověřili, že většina turistů neví, jak s různými průvodcovskými systémy jiných provozovatelů zacházet. Občas dochází například i k takové komplikaci, jakou můžete vidět na obrázku. Turista, který pravděpodobně nebyl dostatečně obeznámen s užíváním průvodcovského systému má přístroj nasazený "vzhůru nohama".

Tohle by se s TOUR GUIDE SYSTEMEM nestalo. Jedna z mnoha předností průvodcovských systémů TOUR GUIDE SYSTEM, oproti ostatním průvodcovským přístrojům, totiž spočívá v jejich jednoduchosti. S naším přístrojem nebudete mít nikdy žádný problém. Krátká instruktáž školeného průvodce je srozumitelná, jednoduchá a výstižná a nezabere více než 10 min. Komunikační přístroj stačí jen zapnout, připojit sluchátka a upravit si hlasitost v případě potřeby. Průvodcovský přístroj disponuje zabudovaným akumulátorem. Výhoda spočívá v tom, že při delších pěších výletech se akumulátory nevybíjí tak rychle, jako klasické baterie u zařízení staršího typu.

Zvolíte-li pro své exkurze a průvodcovskou činnost TOUR GUIDE SYSTEM, získáte velmi kvalitního pomocníka za vynikající cenu.

___________________________
get social!
facebook
instagram
google+
twitter
youtube